autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Kluby, Fora motoryzacyjne z naszych okolic i nie tylko..
Autor Wiadomość
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Śro Lip 27, 2011 02:38   

A ja jestem zdziwiony bo jeszcze nie zablokowali mi konta, a przecież mam bmw i nie jeżdżę ojca Golfem :mrgreen:

Komunizm mentalny i zakompleksienie, które odregowują w sposób agresywny gdy ktoś napisze coś wbrew ogólnie przyjętej zasadzie "Golf jest zajebisty". No ale jak paru takich VAGowców stanie i nie ma tematu o ich marce to jest CISZA bo to jedyny temat który stanowi że jest się fajnym w danej grupie i dzięki swojemu Golfowi w tym społeczeństwie jest się szanowaną osobą w myśl zasady "nie masz VW jesteś nie lubiany" :roll:

Nie spuszczasz się na widok bra, chromu czy gwintu made in China,czy części oem z USA - nie jesteś godny rozmowy ...

Najgorsze jest to że to co przejaskrawialiśmy tutaj kiedyś, teraz wyszło na jaw że to nie jest humorystyczna rozmowa lecz urażenie prawdziwego panującego dogmatu wiary... Kim Dzon Il by pochwalił taki system ...
_________________

 
 
Marek
Kierowca Rajdowy



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 812
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Lip 27, 2011 02:49   

Zrodziła się mała wojna który lepszy bmw czy vw, na kogo spotach jest więcej aut i modeli danej marki. A ja powiem tak najlepszy samochód to syrena :roll: i teraz dostane bana :razz: a tak na poważnie to o ile pamiętam to nasz klub zrzesza ludzi którzy interesują się motoryzacją a nie fanów jednej marki.Ile razy śmialiśmy się z ALFY,HONDY,BMW,OPLA czy nawet z VW i jakoś nikt nie brał tego do siebie więc nie rozumiem właścicieli VW,skoro nie odpowiada im nasz klub(forum) to po co się rejestrują tutaj skoro twierdzą że VW jest najlepszy a reszta to graty i złomy.
 
 
 
Karol
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3344
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Lip 27, 2011 10:22   

Marek napisał/a:
Ile razy śmialiśmy się z ALFY,HONDY,BMW,OPLA czy nawet z VW i jakoś nikt nie brał tego do siebie więc nie rozumiem właścicieli VW,skoro nie odpowiada im nasz klub(forum) to po co się rejestrują tutaj skoro twierdzą że VW jest najlepszy a reszta to graty i złomy.


No teraz trafiłeś w samo sedno :D Zaraz będzie znowu oburzenie ze strony panzerwagena ;)
 
 
 
Misiek
Kierowca kat. A



Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 196
Skąd: wiesz...
Wysłany: Śro Lip 27, 2011 12:34   

tak jak mowiłem obecność na tym forum dyskwalifikuje by być na vag stg...
Wczoraj sie rejestrowałem a dziś dostałem maila że moje konto jest usunięte
A przecież do vw nic nie mam, ba nawet lubie vw... (patrz avatar :mrgreen: )

Ale spoko jakoś to przeżyje :razz:
_________________
Kimi Raikkonen "leave me alone i know what i'm doing "
Lewis Hamilton "Hard as motherfucker"
Rob Smedley "Fernando is faster than you"
Ayrton Senna "Being second is to be the first of the ones who lose"
 
 
 
krist-off
Kierowca Skutera
Krzysiek



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 450
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Lip 27, 2011 12:46   

Misiek napisał/a:
vag stg...


Rozpracowaliśmy mafię kołpakową...
_________________
Żyj chwilą... jutro już może Ciebie nie być pośród nas.
 
 
Martyn
Kierowca kat. A


Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 175
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Lip 27, 2011 19:04   

Ja rowniez kiedys, gdy mieli stara strone usuneli mnie, teraz rowniez sie zarejestrowalem, a w poludnie nastepnego dnia juz dupa, konto usuniete. Ale dodam, ze nie tylko zarejestrowani na tym forum nie moga byc na vagstg ale na bmwstg tez nie mozna byc :roll:
 
 
 
Marek
Kierowca Rajdowy



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 812
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Lip 27, 2011 19:43   

to jest chyba jakaś instytucja tajna :razz: :mrgreen:
 
 
 
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Śro Lip 27, 2011 19:56   

szkoda ze userzy z vag nie moga sie dowiedziec jak ich admini (hitlery ) zarzadzaja forum i "chronia " ich przed "złem " z zewnątrz :) :))
_________________
ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA 504-074-873
huragan.sierrafan.pl
NAPEŁNIANIE KLIMATYZACJI (czyszczenie ukladu,wymiana oleju w układzie) 120PLN
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14808
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Lip 27, 2011 23:34   

panowie ale już się tu nie rozpędzajmy, osobiście stwierdzam że cała spinka była bez sensu, poszło o naklejkę teraz my czepiamy się ich forum, niech sobie tam robią co chcą, nie chcą kogoś to nie muszą go aktywować

Ja też się po wnerwiałem ale po zastanowieniu stwierdzam że szkoda mojego zdrowia,

właściwie wracając do tematu bo się o vag stg rozgadaliście a chodzi o coś zupełnie innego, kiedyś rozmawialiśmy na temat że co my biedne żuczki w tym Starogardzie możemy zrobić, są trzy niezależne klubiki nie za bardzo za sobą przepadające (poza nami bo lubimy wszystkich) i tak w zasadzie co każdy z tych klubików poza spotami na których nic się nie dzieje robi, oczywiście to nic złego bo fajnie że w ogóle coś sie robi, najłatwiej zawsze można robić nic i narzekać.

A więc powstał wspólnie taki pomysł że może kiedyś uda nam się dogadać z Klubem BMW Klubem Tczew i vag stg i razem stworzyć jeden duży klub KOCIEWIE, razem pewnie coś moglibyśmy ugrać, zrobić jakiś zlot cokolwiek, pogadać z prezydentem miasta radą miasta, może by nam dali jakieś pomieszczenie w SCK, stalibyśmy się kawałkiem kultury tego miasta, można by myśleć o rejestracji klubu, a tak jak jest kilku małych to każdy sobie rzepkę skrobie a przy okazji się jeszcze pokąsać lubi,
Obecnie nie mamy żadnych sporów z BMW Starogard (wspólny wypad do Osia) nie ma sporów z Tczewem który to bardzo lubimy bo mają MC i dwupasmówkę :D byliśmy u nich kilka razy na spotach, więc źle nie jest.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Śro Lip 27, 2011 23:53, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
misiek-stg
Kierowca Skutera



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 513
Skąd: z psychiatryka
Wysłany: Czw Lip 28, 2011 00:05   

A my się trzymamy z chłopakami z Nowego StaVWu i to nam puki co wystarcza... a oni potrafili zorganizować zlot na 500 aut więc nie trzeba być mega wielkim klubem żeby coś zdziałać .. licżą się chęci :)
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Czw Lip 28, 2011 00:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Czw Lip 28, 2011 00:14   

..tak Krzysztof, tylko jak człowiek zapyta się o coś na forum (przecież nikt nie jest k...wa wszechwiedzący), to zaraz paru użytkowników z sąsiedniego forum, dokonuje na wszystkich frontach nic nie znaczącej w dyskusji batalii, z udziałem tępych żołnierzy "swego" forum siejąc ferment i zamieszanie w dużej mierze nie związanej z tematem.. do tego dochodzi obrażanie bogu ducha winnych ludzi z trzeciego klubu (BMW Starogard), bo któryś z takich w przeciwieństwie do swego lokalnego podwórka otrzymał u nas wolność wypowiedzi i wyrzucił z siebie co go w du..ę uwiera..

sorry, ale powstało tyle emocji, że za sprawą garstki tępo myślących ucierpiała zapewne cała reszta normalnych ludzi, których łączy pasja i uwielbienie motoryzacji z pełnym zaakcentowaniem lokalnego podwórka..., następnie słyszę o jakimś wyrzucaniu ludzi z swego forum za sprzeciw wobec tępej idei swoich liderów

na dobrą sprawę, nasze małe lokalne podwórko, to taki probierz tego co mamy na górze... taka typowo polska specyfika.. mały kaczorek sieje nienawiść do tego co inne niż on.. wszystkiemu winne PO...

czy nie można u diabła zrobić czegoś sensownego? trzeba się non stop napier..ć?
masę ludzi normalnie się wypowiadało.. sporej grupie spodobała się idea zrobienia czegoś większego.. tak jak napisałeś.. niestety VAG STG jest zarażony wirusem nienawiści, należy więc się takiemu pacjentowi kwarantanna... i nic więcej..


----------------------------------------------------

skupmy się więc na normalnych, wolno myślących ludziach z innych forum, stowarzyszeń, których spora część zarejestrowana jest na autostarogard.pl (np. GTC, BMW STG, BMW Grudziądz..)

aha.. jest w końcu ten "OPEL POWER" gdzieś czy nie? ;-)
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

Ostatnio zmieniony przez conpress Czw Lip 28, 2011 00:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12