autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Top Gear na youtubie
Autor Wiadomość
Bartek
Mistrz Kierownicy
[(00==()()==00)]



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2987
Skąd: brac hajs na to
Wysłany: Nie Sty 23, 2011 19:29   Top Gear na youtubie

Dla tych co lubią Top Gera a nie mają BBC Knowlidge (tak jak ja) to polecam kanał użytkownika dudek1714 na youtubie
ma bardzo ładny zbiór poszczególnych sezonów po POLSKU lub z napisami

http://www.youtube.com/user/dudek1714#p/u
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Śro Sie 03, 2011 18:29   

Jakby ktoś chciał, mogę dać linki do ściągnięcia fajnych serii Top Gear z ich wypraw takich jak podróż po Chameryce. Wczoraj oglądaliśmy z Anią odcinek jak nasza trójka wspaniałych postanowiła wybrać się z Iraku do Betlejem śladami trzech mędrców, by ofiarować dzieciątku Jezus, dary kolejno kadzidło, mirrę i złoto (Nintendo DS, szampon z hotelu, i złoty wisiorek) :D Końcówka jest wstrząsająca :D

Mam jeszcze odcinek Apocalipse, opowiadający o tym czym i jak można jeździć po wybuchu bomby atomowej. Wg mnie odcinek robiony baaaaardzo na siłę i kompletnie do dupy ale też mogę do niego linki podrzucić ;)
_________________

 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Czw Sie 04, 2011 04:05   

..bushido - zapodaj linka..
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Czw Sie 04, 2011 12:58   

No właśnie linków wolę nie podawać bo będzie że piractwo szerzę dla tego kto chce niech napisze do mnie to wyślę na PW dwa linki 500 i 200mb które trzeba razem rozpakować bo film ma 700mb

Dostępne filmy Top Gear:

Top Gear Christmas Special w drodze do Betlejem
TOP GEAR SPECIAL MOTORBIKE WIETNAM
Top Gear Apocalypse 2010
Top Gear Specjalny odcinek BOLIVIA
Top Gear Wyprawa na biegun (2008)
Top Gear - Extremalna Wyprawa przez USA
Top Gear: Botswana + Cut Scenes


Albo jest jeszcze druga opcja czyli, pościągam ile się da tych i kto na dzisiejszym spocie podrzuci mi dwie płytki dvd (nie pieniądze bo na dwu złotówce nie nagram sobie nic :P ) ten dostanie płytki z tyloma odcinkami ile wejdzie :) Neta mam słabego więc potrwa to jakieś dwa dni zanim wszystkie ściągnę ale na 2dvd się zmieszczą wszystkie



Tutaj opiszę jak się ściąga i rozpakowuje pliki ściągając je ze strony Filesonic:


Wklejasz link, klikasz na dolny prawy róg SLOW DOWNLOAD, czekasz 30 sekund, pojawia się okienko z dwoma bzdurnymi słowami które trzeba poprawnie przepisać i jeśli zrobisz to dobrze to part zacznie się ściągać i tak samo robisz z drugim. Jak masz już ściągnięte dwa party to zaznaczasz je razem i rozpakowujesz je do jednego folderu żeby się scaliły, hasło do rozpakowania tych dwóch plików podałem na PW razem z linkami. Jeśli wszystko pójdzie git to powinieneś uzyskać film w jednym pliku. Powodzenia :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Bushido Czw Sie 04, 2011 13:21, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
lokinios
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 735
Skąd: StG
Wysłany: Śro Wrz 07, 2011 12:29   

na youtubie ciężko znaleźć całe odcinki więc polecam stronę
:arrow: http://www.streetfire.net gdzie są pełne godzinne odcinki a po wpisaniu czegoś w rodzaju TG S17 E01 mamy np. pierwszy odcinek z 17 serii itd..

lub znalazłem też stronkę gdzie nie trzeba się męczyć i szukać wystarczy dodać do ulubionych ;]
:arrow: http://therajboy26.blogspot.com/

(przykład z najnowszym odcinkiem że bangla http://tg26episodes.blogs...-episode-5.html )
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11