autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
BMW zjada prad
Autor Wiadomość
rotlewski
Jestem Nowy

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 2
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Sie 29, 2010 00:35   BMW zjada prad

hej mam taki problem gdzies mi BMW pozera prad tylko nie wiem gdzie myslezd ze jest to rozrusznik tylko nie wiem tego napewno. kto by mi mogl w tym pomoc a w razie koniecznosci wyregenerowac rozrusznik jak by sie okazalo ze to wlasnie on.
 
 
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Nie Sie 29, 2010 01:07   

czesc dzwoniles do mnie -ja nie naprawiam rozrusznikow ale tak naprawde watpie ze to jego wina
_________________
ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA 504-074-873
huragan.sierrafan.pl
NAPEŁNIANIE KLIMATYZACJI (czyszczenie ukladu,wymiana oleju w układzie) 120PLN
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Nie Sie 29, 2010 14:59   

..zgadza się ... tak jak pisze Huragan - b.rzadko bywa żeby rozrusznik "zjadał" prad..

szybciej jakiś uszkodzony wentylator, jakiś zawieszony elektromagnes, jakieś male zwarcie.. :?:
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Nie Sie 29, 2010 15:25   

hmm mi kiedyś w fieście radio było źle podpięte może to ?
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Sie 30, 2010 00:40   

w 80% przypadków zjadania prądu o instalacja radiowa, a jak co innego to można bezpieczniki po kolei wyciągać i miernikiem patrzyć gdzie gwałtownie spadnie pobór prądu przy jakim wyciągniętym bezpieczniku
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Ada$
Kierowca kat. B


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 283
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Wrz 02, 2010 00:53   

Dyskutowałem z kolegą na ten temat i rzecz w tym prądu brak tylko podczas rozruchu czyli kręcaniu rozrusznika. Kiedy samochód stoi na postoju radio światła i inne pierdołki dziłaja prawidłowo, tylko rozrusznik ma problemy.
Za bardzo się nie znam ale może ma gdzies przebicie albo na rozruszniku czy gdzieś tam mu prąd ucieka?
_________________

 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Czw Wrz 02, 2010 15:25   

XxX_DARO_XxX napisał/a:
(..) ale może ma gdzies przebicie albo na rozruszniku czy gdzieś tam mu prąd ucieka?

..albo zapiekły się na amen tulejki... albo walnięty elektromagnes (ale to chyba mniej), albo coś z uzwojeniem, wirnikiem :roll: za dużo możliwych - wyjąć - i sprawdzić..
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Pią Wrz 03, 2010 13:13   

albo słaba masa na rozruchu
_________________
ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA 504-074-873
huragan.sierrafan.pl
NAPEŁNIANIE KLIMATYZACJI (czyszczenie ukladu,wymiana oleju w układzie) 120PLN
 
 
 
Ada$
Kierowca kat. B


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 283
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 23:24   

No właśnie ja bym polecał podmianke rozrusznika i zobaczyć czy będzie to samo :D o ale wymyśliłem heheh
_________________

 
 
 
ADI
Jestem Nowy

Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 14
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Wrz 07, 2010 01:23   

proponuje posprawdzac / poczyscic masy i styki od rozrusznika
 
 
Marek
Kierowca Rajdowy



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 812
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Wrz 07, 2010 12:56   

A ja z koleji proponuje sprawdzic na klapie bagażnika czy to badziewie co odcina dopływ prądu do oświetlenia w bagażniku.Sam miałem taką sytuacje że rano moja beema nie chciała odpalic a później sie okazało że w bagażniku cały czas paliło się światło
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11