autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Montaż LPG jak się zabezpieczyć - i gdzie zamontować
Autor Wiadomość
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14808
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Lis 07, 2010 16:32   Montaż LPG jak się zabezpieczyć - i gdzie zamontować

Mam taki plan by zima skoro mój dodge nie jest za bardzo używany wstawić sobie LPG, amerykańce dobrze znoszą LPG. Jednak obecnie auto działa bardzo dobrze nic się nie dzieje nie szarpie nie faluje obrotami itp. Boję się że oddam do warsztatu wstawią LPG a potem ciągłe regulacje będę przezywał na co nie mam czasu. Boję się też że ktoś spartoli robotę a dodge będzie się sypał. Juz tak kiedyś zamontowałem LPG w poldku i miałem pecha auto się rozsypało całkowicie przez źle zamontowaną instalację gazową. Oczywiście ktoś może powiedzieć że przypadek. Pytanie czy przypadkiem było że na LPG auto jeździło około 300 km potem regulacja i znowu przejechałem 300 km i regulacja. Ciągłe wizyty w serwisie itp. Generalnie masakryczne to wszystko wspominam a poloneza sprzedaliśmy bo nikt nie miał czasu i nerwów na zabawę. Teraz się zastanawiam czy nie powinienem jakiejś umowy sporządzić niech warsztat wie że auto jest mechanicznie w super stanie i nic mu nie dolega.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Nie Lis 07, 2010 20:54   

nikt sie nie zgodzi na zadna taka umowe -nie chcesz nie montuj :) w wiekszosci tych warsztatow pojecie reklamacji nie istnieje-nawet nie jestes w stanie nic udowodnic-niby jest gwarancja -ale wiesz auto chodzi a to ze gasnie czy czasem strzeli-wina urzytkownika;) Pamietaj ze nie jestes w stanie nic udowodnic -no chyba ze montaz niezgodny ze sztuką to wtedy zmienia postać rzeczy . Z doswiadczenia jest tak ze dwa identyczne auta a jedno bedzie dzialac idealnie a drugie wieczny problem .Dzisiaj juz jest super bo sa sekwencyjne instalacje gazowe,jednak i z nimi czasem sa problemy
_________________
ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA 504-074-873
huragan.sierrafan.pl
NAPEŁNIANIE KLIMATYZACJI (czyszczenie ukladu,wymiana oleju w układzie) 120PLN
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12