autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: conpress
Sob Gru 18, 2010 04:01
Sporawy problem z odpaleniem auta
Autor Wiadomość
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Czw Gru 16, 2010 20:04   Sporawy problem z odpaleniem auta

a wiec zacznę od tego iż sytuacja jest bardzo nietypowa, chodzii o golfa 1,9 d autko ładnie paliło odpalało itd... po wymianie filtra paliwa było ok przez dzień, na 2 dzień autko odpalało na 2-4 sec i gasło problem jest taki że autko odpala na parę sec i gaśnie samochód poszedł do mechanika i stoi już u niego miesiąc(ogólnie skandal) mechanik wymienił jeszcze raz filtr paliwa przewody itd.... i nic nadal ten sam problem potem dał pompę do wyczyszczenia regeneracji i niby miało być ok i nadal to samo... z pompą niby wszystko ok co to może być za usterka mechanik rozkłada ręce jak na razie...
Proszę o pomysły :neutral:
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
Ostatnio zmieniony przez cimar Czw Gru 16, 2010 20:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Daria
Kierowca Rajdowy
Rozważny kierowca :)


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1380
Skąd: z Łosiolandii :-)
Wysłany: Czw Gru 16, 2010 23:31   

taa.. mechanik robi to auto już miesiąc i nie może wymyśleć nic..
_________________
Kiedyś traktowalam ludzi dobrze.
Teraz - z wzajemnością.
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Czw Gru 16, 2010 23:37   

..zabierz natychmiast auto od tego pseudo-fachury!
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Daria
Kierowca Rajdowy
Rozważny kierowca :)


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1380
Skąd: z Łosiolandii :-)
Wysłany: Czw Gru 16, 2010 23:38   

..no ale zapłacić mu trzeba będzie, bo kilka rzeczy wymienił.. :???:
_________________
Kiedyś traktowalam ludzi dobrze.
Teraz - z wzajemnością.
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Czw Gru 16, 2010 23:40   

Daria napisał/a:
..no ale zapłacić mu trzeba będzie, bo kilka rzeczy wymienił.. :???:


usługa została wykonana? chyba nie... auto dojechało do niego o własnych siłach a teraz co? laweta..? jak ktoś nie wykonał usługi, a co gorsza popsuł... to co? płacić jeszcze?
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Ada$
Kierowca kat. B


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 283
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Gru 16, 2010 23:47   

Może to nie utesrka mechaniczna tylko elektroniczna? Padło jakieś sterowanie czy coś?
_________________

 
 
 
Jar0
Kierowca kat. B



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 232
Skąd: Pomorze
Wysłany: Czw Gru 16, 2010 23:48   

Ja bym nie zapłacił, nie ma takiej opcji bo za co?? Jeszcze mu niezła awanturę zrobić w warsztacie za popsute auto.
 
 
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Pią Gru 17, 2010 00:00   

skad wy takich "mechanikow" wynajdujecie to ja nie wiem =ręce opadają,ale ma to swoje dobre strony -dobry fachowiec naprawi i skasuje odpowiednio więcej
_________________
ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA 504-074-873
huragan.sierrafan.pl
NAPEŁNIANIE KLIMATYZACJI (czyszczenie ukladu,wymiana oleju w układzie) 120PLN
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Pią Gru 17, 2010 00:09   

Huragan napisał/a:
skad wy takich "mechanikow" wynajdujecie to ja nie wiem =ręce opadają,ale ma to swoje dobre strony -dobry fachowiec naprawi i skasuje odpowiednio więcej


nie wiem z czego to się bierze taka sytuacja..tym bardziej u ludzi wydawałoby się uświadomionych motoryzacyjnie.. :roll:

... z chęci oszczędzenia 50zł na usłudze, czy dania nowej szansy wykazania się talentem koledze kolegi, któremu kiedyś udało się zmienić za 3 razem klocki w czinkłeczento wujka Bronka..?? :???:
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
francbmw5
Maniak Resoraków
Usługi dekarskie



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 100
Skąd: Stg Dąbrówka
Wysłany: Pią Gru 17, 2010 00:12   

Jeśli chodzi o białego golfa to znam mechanika.
Złego słowa nie powiem na niego mi nawet skrzynie w automacie ogarnoł i naprawia wszystkie samochody w firmie. Naprawiał również takie żeczy co inni rozkładali rece.
Jestem jego sąsiadem wiec wiem co potrafi zrobic i napewno nie jest psełdomechanikiem.
_________________
P.U.H. Rem-Dom
Usługi Ciesielsko-Dekarskie
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Pią Gru 17, 2010 00:20   

francbmw5 napisał/a:
Jeśli chodzi o białego golfa to znam mechanika.
Złego słowa nie powiem na niego mi nawet skrzynie w automacie ogarnoł i naprawia wszystkie samochody w firmie. Naprawiał również takie żeczy co inni rozkładali rece.
Jestem jego sąsiadem wiec wiem co potrafi zrobic i napewno nie jest psełdomechanikiem.


--> tak, zgadza się... bo to Twój sąsiad.. (to takie polskie.. że sąsiad jest najlepszym ekspertem od ..wszystkiego)

--> "nawet skrzynie w autoamcie ogarnoł" - uwierz mi, miał fuksa i wydaje mu się że się udało..

-->jak ogarnia "takie żeczy co inni rozkładali rece.." to na pewno nie jest "psełdomechanikiem"..

wybacz, że tak to skomentowałem... ale w tym dziale liczą się fakty.. więc piszemy co było i w jaki sposób i jak szybko się z tym uwinął
przykład - opisana usterka
II przykład - kolejna konkretna usterka..
itd.. itd..
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
francbmw5
Maniak Resoraków
Usługi dekarskie



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 100
Skąd: Stg Dąbrówka
Wysłany: Pią Gru 17, 2010 00:41   

Twój sasiad może jest najlepszy od wszystkiego on zajmuje sie tylko mechaniką

Fuksa raczej nie miał bo ma już kilka automatów na kącie

Mi naprawia samochody od 7lat a w firmie od 5lat i nie ma żadnych problemów, a do tanich nie należy.

A faktem jest to że oceniasz ludzi po pozorach nie znając jego umiejetności. Przypadek tego samochodu konsultował z innymi mechanikami, wiec pewnie wszyscy to partacze.
_________________
P.U.H. Rem-Dom
Usługi Ciesielsko-Dekarskie
Ostatnio zmieniony przez Huragan Pią Gru 17, 2010 23:09, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Pią Gru 17, 2010 01:14   

francbmw5 napisał/a:
(...)

Fuksa raczej nie miał bo ma już kilka automatów na kącie


OK.. opisz w jakimś temacie czy to w dziale "polecamy", czy "mechanika" co było problemem i co ten warsztat w tej materii zrobił... jak chcesz, możesz opisać jaka kasa za to wyszła


francbmw5 napisał/a:
(...)A faktem jest to że oceniasz ludzi po pozorach nie znając jego umiejetności. Przypadek tego samochodu konsultował z innymi mechanikami, wiec pewnie wszyscy to partacze.


no na razie nie mam ani konkretnych przykładów co zrobił, nikt z moich znajomych u niego nie był, poza przypadkiem opisanym w tym temacie że z głupim 1.9d po miesiącu rozkłada ręce..!!! więc jak na razie przerywa w dyskusji na fakty 0:1
uwierz, nie uważam że wszyscy to partacze, tylko jak jest już tego typu dyskusja, to piszemy konkrety, a nie lejemy wodę, że coś w czymś się kiedyś udało, mimo że mało nie kosztowało..

jak kogoś oceniamy to po konkretnych faktach, a jak na razie mamy opisany ładnie jeden jedyny fakt na samym początku.. w dodatku niechlubny..
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Pią Gru 17, 2010 07:43   

nie auto nie dojechało tam o własnych siłach holowałem je ;)
Widzę franc ogarniasz o jakie auto chodzi, to auto to zagadka :neutral:
Hmm nie wiem ciężka sprawa, zobaczymy co właściciel samochodu zrobi z tym fantem.. zgodze się z tym co piszę conpress
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
Ostatnio zmieniony przez cimar Pią Gru 17, 2010 08:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
francbmw5
Maniak Resoraków
Usługi dekarskie



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 100
Skąd: Stg Dąbrówka
Wysłany: Pią Gru 17, 2010 19:23   

No to zagadka sie rozwiązała auto jest gotowe do odbioru
_________________
P.U.H. Rem-Dom
Usługi Ciesielsko-Dekarskie
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14