autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Krzysztof
Pon Lis 16, 2015 23:56
INFINITY - rozmowy na temat tej marki
Autor Wiadomość
Dawid
Maniak Resoraków



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 146
Skąd: Starogard
Wysłany: Wto Sty 25, 2011 16:13   INFINITY - rozmowy na temat tej marki

http://www.infiniticentrum.pl/

Co myślicie o tej marce, ja uważam, że jest to obecnie najlepsza japońska marka i największy rywal Audi, BMW i Mercedesa w przedziale 200-300 tys. zł;

Plusy:
- wysoka jakośc wykonania;
- napęd na tył lub 4 koła (podobno można wyłączyć ESP)
- mocne silniki
- ciekawy design
- mniejsza popularność od niemieckiej konkurencji

Minusy:
- mały wybór silników
- niektóre stare modele -nieciekawe amerykańskie

Może ktoś jeździł samochodem tej marki?
_________________
BMW 523iA
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Sty 25, 2011 16:22   

ja uważam że za tą cenę to można kupić zdecydowanie lepsze samochody na rynku. Chociaż stylizacja mi odpowiada, wiadomo auta są Japońskie więc nigdy się nie popsują i będą jeździć wiecznie.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Daria
Kierowca Rajdowy
Rozważny kierowca :)


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1380
Skąd: z Łosiolandii :-)
Wysłany: Wto Sty 25, 2011 16:37   

Z reguły kobiety jak kupują auto to najpierw zwracają uwagę na wygląd zewnętrzny, później na moc, więc wizualnie te autka mi się podobają :twisted: , ale żadne auta nie przebijają Audicy A3 moim zdaniem, bo to jest takie moje wymarzone i nawet ferrari mi się nie podobają :mrgreen:
Np takie audi:
http://moto.allegro.pl/au...1412944288.html :arrow: sorki, że trochę odbiegłam od tematu, ale musiałam :twisted: :twisted:
_________________
Kiedyś traktowalam ludzi dobrze.
Teraz - z wzajemnością.
 
 
Karol
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3344
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Sty 25, 2011 17:43   

INFINITY to marka ekskluzywna. Nie robią aut dla szarego człowieka.

Krzysztof napisał/a:
ja uważam że za tą cenę to można kupić zdecydowanie lepsze samochody na rynku.


Nie ma reguły, ty byś wolał kupić pewnie jakiegoś amerykańca z V8 pod maską, ja bym wolał np. Honde NSX. Wszystko zależy od upodobań. Infinity to głównie auta luksusowe, oferta jest skierowana do osób które szukają luksusowego auta i cena już nie ma tak wielkiego znaczenia...
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Śro Sty 26, 2011 23:01   

...jak na razie, marka ta buduje swą pozycję na rynku.. w Europie od niedawna.. w Rosji nieco dłużej... auto dla typowo azjatycko-gadżeciarskiego nabywcy.. (oraz dla bagati ruski :-P )

mi osobiście podobał się do tej pory jeden z tych nissanów.. ups.. infiniti.. mianowicie model M45 z lat 2003-2005(?).. wyglądał tak sobie, ale miał napęd na tył i w miarę przyzwoitej wielkości wnętrze (co uwaga! - jest rzadkie w samochodach azjatyckich!)

wygląd kompletnie a'la przełom lat 80-90.. bez wyrazu i charyzmy.. czyli tak jak wg mnie wygląda i powinno wyglądać infiniti..

kilka fotek jeśli ktoś nie wie jak to wygląda..
pierwszy ,
drugi ,
oraz wnętrze
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Sty 26, 2011 23:26   

conpress napisał/a:


kilka fotek jeśli ktoś nie wie jak to wygląda..
pierwszy ,


no to chyba pierwsze infiniti co do mnie przemówiło w takim razie :D
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
SLIVKA
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 650
Skąd: STG/Koszalin/Houston
Wysłany: Sob Sty 29, 2011 01:05   

To takie ładniejsze Nissany :wink: zbajerzone i produkowane w USA, ale mogę się mylić, coś jak Acura to Honda z USA, a Lexus to Toyota z USA, dla klientów z grubszymi portfelami niż ci co jeżdżą Nissanem czy Toyotą...

Mi się podobał roadster, nie pamiętam jak się jak się nazywał model, coś jak odpowiednik Nissan Z350 tylko jeszcze bardziej kobiecy, ładniejsze skóry, drewienko itd. Z350 miałam okazję jeździć kilka miesięcy, taki diabełek mały, jeździło się bosko, więc pewnie Infiniti jeździ podobnie.

A tak na co dzień nie pogardziłabym FX :mrgreen:
_________________
Marzenia są po to by je spełniać...
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Sob Sty 29, 2011 03:14   

Infiniti - powstało w głównej mierze dla "bardziej wybrednych" amerykanów..

zrozumiałem to kiedyś na pewnym banalnym przykładzie.. Nissan na rynki USA - to totalnie prostacki, tani wózek na zakupy i do pracy.. nie mający nic wspólnego z tym co znamy z europy.. przykład - proszę bardzo (sprzed kilku lat): Nissan Altima - autko klasy średniej a'la nasza primera P10/P11.. tyle że prosty i zaawansowany technologicznie jak de-łu espero, jego wypasiony odpowiednik z pod znaku lepszego nissana to ówczesny Infiniti G20 ...tyle że wygląda jak dobrze znany z naszych ulic.. Nissan Primera.. :razz: wiec w USA to zaawansowana technologia i Luxus przez duże L a u nas zwykła Primera.. wiec w takim wypadku bazowy model Infiniti nie miał u nas sensu :razz:

teraz podobno ma się to zmienić.. :lol:

PS.

SLIVKA napisał/a:
(..)
Mi się podobał roadster, nie pamiętam jak się jak się nazywał model, coś jak odpowiednik Nissan Z350 tylko jeszcze bardziej kobiecy, ładniejsze skóry, drewienko itd. (..)

Nissan Z350 --> Infiniti G35 coupe
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Sty 29, 2011 15:32   

conpress napisał/a:
Infiniti G35 coupe



a dokładnie przez ten model nie przepadałem nigdy za tą marką, szukałem by go tu wkleić a już to sami zrobiliście :D
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
D2
Kierowca kat. B
Forever Eclipsed



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 367
Skąd: Stg/Warszawa
Wysłany: Sob Sty 29, 2011 19:45   

G35 jest fajniejsze od Zetki bo ma więcej miejsca w środku :D
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Sty 29, 2011 23:34   

D2 napisał/a:
G35 jest fajniejsze od Zetki bo ma więcej miejsca w środku :D


no dlatego mi sie nie podoba ja nie lubię dużo miejsca :D
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3313
Skąd: Osiek
Wysłany: Pon Sty 31, 2011 01:53   

Nazwa bardziej kojarzy mi się z markowymi głośnikami:-)
Marka na razie niczym nie zachwyca, bazuje na Nissanie, kosztuje majątek, a wizualnie przekombinowane, choć atrakcyjne, jednak przy nich A3 to jak auto dla ogrodnika - jesłi już miałbym porównywać
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Lut 05, 2011 13:00   



ten model też mi się zawsze podobał,
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Sob Lut 05, 2011 17:56   

Krzysztof napisał/a:
Obrazek

ten model też mi się zawsze podobał,


masakra.. jak dla mnie targetem tego modelu mogą być kobiety lub co najwyżej faceci pokroju Eltona Johna, Rickiego Martina, Jacka Poniedziałka lub Kaczyńskiego... Bogusława Kaczyńskiego ma się rozumieć..
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Mar 26, 2011 15:08   

w ostatnich gazetach motoru chyba dość często opisują ta markę czy to oznacza że marka chce się wkomponować do Polski, nadal uważam że auta stanowczo za drogie jak na to co sobą przedstawiają.
Natomiast zdjęcie które dałem to i tak mi się podoba i uważam nadal że całkiem fajne tylko dlaczego takie drogie.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12