autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak bardzo stresujemy się stojąc w korku..
Autor Wiadomość
Daria
Kierowca Rajdowy
Rozważny kierowca :)


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1380
Skąd: z Łosiolandii :-)
Wysłany: Śro Cze 08, 2011 00:50   Jak bardzo stresujemy się stojąc w korku..

http://moto.onet.pl/95171...html?node=18931
_________________
Kiedyś traktowalam ludzi dobrze.
Teraz - z wzajemnością.
 
 
Anik
Kierowca kat. A


Dołączył: 13 Lip 2011
Posty: 160
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 14:36   

Od prawie dwóch tygodni jest rozkopany wyjazd ze Starogardu na Tczew (trasa 22) i jest ruch wahadłowy. Codziennie jadę tędy do pracy i z powrotem. O ile rano to ok 10 minut to po południu nawet godzina.
Stres mam dopiero jak muszę gdzieś zdążyć, a kolejka wcale się nie rusza. Wyciągam wtedy iPhona i oglądam Demotywatory słuchając głośno muzyki.
 
 
Rafał
Maniak Resoraków


Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 66
Skąd: STG
Wysłany: Śro Lip 27, 2011 13:38   

Moim ulubionym miejskim środkiem transportu jest skuter - nie stoisz w korkach, wszędzie przejedziesz i wszędzie zaparkujesz i mało za tą jazdę zapłacisz.

Co do stersu kierowców samochodów to naciekawszy przypadek miałem w czasie remontu przejazdu kolejowego na skarszewskiej. Normalną sytuacją w tym czasie był korek na Gdańskiej od Grunwaldzkiej do skrzyżowania Gdańska-Hallera. Jadę gdańską a na skrzyżowaniu chciałem skręcić w prawo w Sikorskiego więc mijam sobie powoli samochody prawą stroną, gdy dojechałem do Urzędu Miasta jeden z kierowców zajechał mi drogę a gdy chciałem go ominąć pasażer otworzył drzwi żebym nie mógł przejechać. Niestety nic to nie dało bo ominąłem go chodnikiem i życzliwie machając ręką z pozdrowieniami dla kierowcy wróciłem na jezdnię przy kolejnym samochodzie a za kilka sekund byłem już za skrzyżowaniem.
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3313
Skąd: Osiek
Wysłany: Śro Lip 27, 2011 18:12   

Nie nawidze stać w korkach, trace czas, paliwo no i stoję w miejscu, na studiach w GDa calusi tydizen auto stalo na parkingu, a smigałem tramwajem, czasem tylko jakies wieczorne spociki, bo taka jażda w miescie to żadna przyjemność:(
 
 
 
EDI
Mistrz Kierownicy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2376
Skąd: się biorą czopki
Wysłany: Nie Sie 07, 2011 23:59   

korki mnie wkurwiają :shock:
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Sie 08, 2011 15:42   

ja staram się nie przejmować rzeczami na któe nie ma wpływu ale czasami się nie da :D generalnie korki wkurzają wszystkich, jedno co to wolę automatem jechać w korku niż manualem :D
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Pon Sie 08, 2011 15:56   

FAR napisał/a:
jeden z kierowców zajechał mi drogę a gdy chciałem go ominąć pasażer otworzył drzwi żebym nie mógł przejechać.


Gratuluję opanowania :shock:
_________________

 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Pon Sie 08, 2011 17:13   

ja staram się omijać miejsca w których są najczęściej korki, ale wiadomo, że jadąc do Gd. to raczej nie możliwe, bo nie ważne z której strony byś wjechał, nie ważne jak bardzo pojechał byś na około, tam zawsze będą korki. Ostatnim czasy, jak był otwarty stadion w Gd. to korki zaczynały się od Dworca głównego do samego stadionu, a to nie mały kawałek jest, ale korek przyjąłem na klatę, bo co innego mi pozostało, przecież nie wyjdę do ludzi i nie zacznę na nich przeklinać, bo to i tak niczego nie zmieni, wręcz przeciwnie, wku***** jeszcze bardziej tych co stoją za mną, bo przecież korek będzie się ruszał, a moje auto nie ... pozatym Fiesta jest tak szybka i tak zwinna, że mało kiedy trafiam na korek :roll: a jak już uda mi się zdenerwować w korku, to zaczynam się pocić (nawet kulka nie pomaga) z moich ust wydobywają się różne niezidentyfikowane dźwięki, a na mej prawej dłoni wysuwa się środkowy palec w celu pozdrowienia każdego kto na mnie spojrzy lub zatrąbi.. a jak mnie się Fiesta zacznie przegrzewać, to wgl. szał ... :evil:
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Sie 08, 2011 23:37   

OSKA napisał/a:
na mej prawej dłoni wysuwa się środkowy palec w celu pozdrowienia każdego kto na mnie spojrzy lub zatrąbi..


To się nazywa Hawajski znak pokoju :D
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 09:52   

mnie korki denerwują jak chce mi się lać to drugie lub jak skończą mi się fajki a najbardziej jak jechała ze mną moja była i mi brzęczała bo akurat miała napięcie przed,po lub w trakcie miesiączkowe
dlatego kupiłem tubę :mrgreen:
_________________
NIE MA TAKIEGO USERA !!!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11