autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Krzysztof
Pon Cze 27, 2011 15:30
BMW - B-ędziesz M-iał W-ypadek
Autor Wiadomość
bigor
Kierowca kat. A


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 156
Skąd: Stg
Wysłany: Pon Cze 27, 2011 12:52   BMW - B-ędziesz M-iał W-ypadek

Krótki artykuł o wypadkach , najczęściej z udziałem BMW
http://motoryzacja.interi...owy,1658815,415
 
 
SLIVKA
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 650
Skąd: STG/Koszalin/Houston
Wysłany: Pon Cze 27, 2011 14:13   

Zawsze najsłabszym elementem i najbardziej zawodnym jest człowiek. Tak naprawdę marka samochodu nie ma znaczenia, bo znaczenie ma kierowca. Najbardziej śmieszy mnie jak ktoś mówi, że prowadzi szybko, ale bezpiecznie. Czy jedno nie zaprzecza drugiemu? Można mieć wielkie zaufanie do swoich zdolności za kierownicą, ale trzeba wziąć pod uwagę fakt, że na drodze są również inni uczestnicy ruchu i oni mogą mieć mniejsze zdolności, więc trzeba myśleć za siebie i innych. Zginąć na drodze można prowadząc nawet najnowszą S-klasę, która naszpikowana systemami ostrzegania, systemami bezpieczeństwa i innymi bajerami. A można też całe życie jeździć małym Fiatem i nie mieć nawet małej stłuczki.
_________________
Marzenia są po to by je spełniać...
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3313
Skąd: Osiek
Wysłany: Pon Cze 27, 2011 20:43   

Jak chłopaki mają czym szaleć: to szaleją, bo np w VW większość to TDi z półmilionowymi przebiegami(na blacie max 220 oczywiście :mrgreen: ), ktore nie zachęcaja do przeginania na drodze, po prostu pojazdy do przemieszczania sie z pkt A do B.
 
 
 
Karol
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3344
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Cze 27, 2011 21:45   

Bez sensu takie podejście. Tak jakby ludzie się tylko BMW rozbijali...
 
 
 
Wróbel
Maniak Resoraków


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 73
Skąd: Brzeźno
Wysłany: Pon Cze 27, 2011 23:05   

Nie ma reguły co do tego jakie auta się rozbijają ale co do VW znam zbyt szerokie grono maniaków którzy mają jak ja wiele kucyków pod maską a nawet jak mają TDI to bynajmniej nie seryjne i nie jeżdżą wolno a rzadko słychać "u nas" o jakiś wypadkach ale takie to jest spostrzeganie świata jak się interesuje tylko jedną marką samochodów :wink: Pozdro pany i bez spinki :cool:
_________________
VW power...
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14808
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Cze 27, 2011 23:17   

BMW to auta z zacięciem sportowym generalnie mamy dwa niemieckie z napędem na tył i jak by iść stereotypami mercedes dla dziadków i BMW dla młodych gniewnych , niestety jak się okazuje nie każdy potrafi zapanować nad tylnym napędem a BMW wolne nie są, dodajmy jedno i drugie i mamy wypadki, chociaż i tak uważam ten artykuł za wielką bzdurę , pewnie u nich w regionie więcej ludzi ma BMW to wszystko albo zwykły przypadek. Najważniejszy jest zawsze łącznik pedałów z kierownicą
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Wróbel
Maniak Resoraków


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 73
Skąd: Brzeźno
Wysłany: Pon Cze 27, 2011 23:22   

BMW nie koniecznie są mocne a byłem wielokrotnie świadkiem różnych wyczynów i wypadków na skwerze w Gdyni jak "potężne" 1.6 lub 1.8 próbowało szpanować piskami i jeszcze bączkami :neutral: co niejednokrotnie kończyło się uderzeniem w inne auto lub w latarnie :oops: Takie małe moje obserwacje :shock:
_________________
VW power...
 
 
 
Wróbel
Maniak Resoraków


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 73
Skąd: Brzeźno
Wysłany: Pon Cze 27, 2011 23:46   

Poniekąd rozumiem ciśnienie właścicieli samochodów innych marek na VW bo wytarło się takie zdanie że to jest samochód dla rolników i ogólnie dla ludu :neutral: Nie daje niektórym spokoju to że VW też "daje rade" czasami i potem wylewają się żale na forach itd. Ja np ostatnio jechałem do 3miasta i na obwodnicy miałem przed sobą akurat BMW X6, raz mnie przepuścił i sobie pojechałem ale ni z tą ni zowąd siedzi mi na zderzaku (nie powiem spieszyło mi się) przepuszczam go i dalej na lewy a ten pacan bo inaczej tego nie nazwę jedzie wolniej ode mnie i nie chce mnie przepuścić. Niektórzy nie mogą się pogodzić z tym że stary golf potrafi jechać powyżej 200 i nie sprawia mu to zbytnio problemów :evil:
_________________
VW power...
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14808
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Cze 28, 2011 00:05   

wiesz sam bym był zszokowany jak by Golf II zasuwał 200 :D więc on nie dowierzał i chciał Ciebie sprawdzić :D
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Wróbel
Maniak Resoraków


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 73
Skąd: Brzeźno
Wysłany: Wto Cze 28, 2011 00:12   

Ja jechałem za nim 220 i chciałem wyprzedzać ale on nie odpuszczał :evil: Nie rozumiem takiego postępowania :???:
_________________
VW power...
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14808
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Cze 28, 2011 00:30   

Wróbel napisał/a:
Ja jechałem za nim 220 i chciałem wyprzedzać ale on nie odpuszczał :evil: Nie rozumiem takiego postępowania :???:


może Ciebie nie zauważył :D a drugiego pasa nie było ????

Każdy może się zagapić nie zakładajmy że specjalnie :D
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Wróbel
Maniak Resoraków


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 73
Skąd: Brzeźno
Wysłany: Wto Cze 28, 2011 00:34   

Jechałem lewym pasem i nie mam zamiaru wyprzedzać prawym bo potem ktoś napisze że szaleniec z Golfa...
_________________
VW power...
 
 
 
Tomek
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 636
Skąd: Starogard
Wysłany: Wto Cze 28, 2011 00:42   

Wróbel napisał/a:
ktoś napisze że szaleniec z Golfa...

jak szedłeś dwójką 220 to i tak pewnie ktoś napisze :razz:
_________________
Nic nie dało ludzkości tylu wynalazków co lenistwo
 
 
Wróbel
Maniak Resoraków


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 73
Skąd: Brzeźno
Wysłany: Wto Cze 28, 2011 00:44   

Oj tam oj tam :twisted:
_________________
VW power...
 
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3313
Skąd: Osiek
Wysłany: Wto Cze 28, 2011 01:25   

Wróbel napisał/a:
Nie ma reguły co do tego jakie auta się rozbijają ale co do VW znam zbyt szerokie grono maniaków którzy mają jak ja wiele kucyków pod maską a nawet jak mają TDI to bynajmniej nie seryjne i nie jeżdżą wolno a rzadko słychać "u nas" o jakiś wypadkach ale takie to jest spostrzeganie świata jak się interesuje tylko jedną marką samochodów :wink: Pozdro pany i bez spinki :cool:


Sorry ziom, ale właśnie przez takie pitolenie nie lubi się ludzi z tego "kręgu". Znasz tak szerokie grono, a prostego jak cep VR6 nikt nie potrafił uruchomić, a motor jest tak trwały i trzyma moc, że na 350ps pojeździ latami, a u Ciebie nawet kilku km nie zrobił, w dodatku sam sobie zaprzeczasz pisząc o interesowaniu jedną marką, bo widać na kilometr,że masz kalpki z napisem VW.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12