autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
POLSKI cud motoryzacji
Autor Wiadomość
SLIVKA
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 650
Skąd: STG/Koszalin/Houston
Wysłany: Pon Sie 01, 2011 17:24   POLSKI cud motoryzacji

Made in Poland

ARRINERA

wygląda super, szczególnie tył jest dość kosmiczny...
_________________
Marzenia są po to by je spełniać...
 
 
Tomek
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 636
Skąd: Starogard
Wysłany: Pon Sie 01, 2011 19:43   

wszystko fajnie szkoda tylko to kopia reventona :razz:
_________________
Nic nie dało ludzkości tylu wynalazków co lenistwo
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Pon Sie 01, 2011 20:54   

ciekawe ile będzie kosztował :)
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Pon Sie 01, 2011 21:01   

widziałem kiedyś wywiad z prezesem tej firmy, po tym jak to zobaczyłem stwierdziłem że nie jest to auto godne zainteresowania.
Polszczyzna, dykcja i używane słownictwo może konkurować z panem Mietkiem co w stodole traktory naprawia.
Teksty typu: Nie podam ceny bo jeszcze nie znamy ceny produkcji i materiałów
silnik narazie jest od innego samochodu ale będzie inny lepszy od tego co jest gorszy itd
A samochód na pokaz przywieźli z niezłym opóźnieniem i jakoś nie było widać żadnych znanych reporterów motoryzacyjnych tylko jakieś młode telewizje
HIT!
_________________
NIE MA TAKIEGO USERA !!!!!
 
 
Tomek
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 636
Skąd: Starogard
Wysłany: Pon Sie 01, 2011 21:45   

http://www.autokrata.pl/a...razka-11243/0/2
_________________
Nic nie dało ludzkości tylu wynalazków co lenistwo
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14808
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Sie 01, 2011 23:41   

artykuły o tym samochodzie przychodzą i odchodzą, jest pomysł trzeba popierać Polską myśl techniczną (zwłaszcza żę wiele na świecie to nasze pomysły np. wycieraczki)
Ja zycze im jak najlepiej, i mam nadzieję że się uda,
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
krzyskot89
Maniak Resoraków
kat. B, B+E, C, C+E.


Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 139
Skąd: Osiek
Wysłany: Wto Sie 02, 2011 00:56   

Tomek napisał/a:
wszystko fajnie szkoda tylko to kopia reventona :razz:



Popieram kolege. Tylko lift z zewnątrz. A w środki prostota i pare dziwnych rozwiązań.
Polak potrafi :D
_________________
Mam hopla na punkcie mojego OPLA :D

Czy się to komuś podoba czy nie :D
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Wto Sie 02, 2011 13:25   

Uważam że deska w pomarańczowej skórze jest do dupy, więc za raz zabieram się za wysłanie oferty na flockowane wnętrza wtedy to będzie jakoś wyglądało :mrgreen:
_________________

 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Wto Sie 02, 2011 19:38   

Bushido, to może być interes twojego życia, spodziewają się sprzedaży około 6 aut rocznie
_________________
NIE MA TAKIEGO USERA !!!!!
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Wto Sie 02, 2011 22:16   

Zawsze jakiś pewniak :D
_________________

 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14808
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Sie 03, 2011 17:31   

Bushido napisał/a:
Zawsze jakiś pewniak :D


to się nazywa pozytywne myślenie :D
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
SLIVKA
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 650
Skąd: STG/Koszalin/Houston
Wysłany: Czw Sie 04, 2011 13:31   

typowa polska reakcja... gdyby to auto było japońskie, nawet gdyby było do dupy, to Japończycy by się nim zachwycali i złożyliby zamówienia na to auto, bo wspierają lokalną myśl techniczną i ogólnie lokalną przedsiębiorczość.... a Polacy nie... jak już ktoś zrealizuje swoje marzenie, pomysł to zaraz znajdzie się 100000000 Polaków, którzy go zgnoją i zdołują...

Gdy mieszkałam w Stanach, jeden z Polaków otworzył polską restaurację... pierwszą w 4 milionowym mieście, gdzie mieszka około 30 tys Polaków... w pierwszych tygodniach nawet był jakiś ruch, ale później oczywiście... a to zupa była za słona, a to firanki krzywo wisiały itd itd. Nasi znajomi Koreańczycy otworzyli restaurację to całe rodziny Koreańczyków przyjeżdżały, bo jednemu z nich się powiodło, więc przyjechali go wesprzeć.

Widać nasza polska cecha narodowa, lepiej się nie wychylać, bo i tak cię zgoją... nie daj boże, żeby ci się udało coś więcej niż Kowalskiemu. Podziwiamy inne narody i narzekamy, że u nas nie ma takiej motoryzacji, architektury, firm, sklepów itd. Ciekawe czemu???????

zamiast szukać pozytywów, każdy potrafi tylko wyśmiać... popatrzcie na swoje osiągnięcia...
_________________
Marzenia są po to by je spełniać...
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14808
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Sie 04, 2011 14:22   

SLIVKA napisał/a:
typowa polska reakcja... gdyby to auto było japońskie, nawet gdyby było do dupy, to Japończycy by się nim zachwycali i złożyliby zamówienia na to auto, bo wspierają lokalną myśl techniczną i ogólnie lokalną przedsiębiorczość.... a Polacy nie... jak już ktoś zrealizuje swoje marzenie, pomysł to zaraz znajdzie się 100000000 Polaków, którzy go zgnoją i zdołują...

Gdy mieszkałam w Stanach, jeden z Polaków otworzył polską restaurację... pierwszą w 4 milionowym mieście, gdzie mieszka około 30 tys Polaków... w pierwszych tygodniach nawet był jakiś ruch, ale później oczywiście... a to zupa była za słona, a to firanki krzywo wisiały itd itd. Nasi znajomi Koreańczycy otworzyli restaurację to całe rodziny Koreańczyków przyjeżdżały, bo jednemu z nich się powiodło, więc przyjechali go wesprzeć.

Widać nasza polska cecha narodowa, lepiej się nie wychylać, bo i tak cię zgoją... nie daj boże, żeby ci się udało coś więcej niż Kowalskiemu. Podziwiamy inne narody i narzekamy, że u nas nie ma takiej motoryzacji, architektury, firm, sklepów itd. Ciekawe czemu???????

zamiast szukać pozytywów, każdy potrafi tylko wyśmiać... popatrzcie na swoje osiągnięcia...


Wyjęłaś mi te słowa z ust, zawsze można zrobić nic,

Kto to jest Polak - wstaje rano ze swojego szwedzkiego łóżka do włoskiej lodówki idzie po ukraińską wędlinę, po śniadaniu jedzie czeskim samochodem do francuskiego hipermarketu na zakupy , po czym zasiada wygodnie na niemieckiej kapanie oglądając japoński telewizor zastanawia się dlaczego nie ma pracy !!!!


SLIVKA za to co napisałaś masz u mnie PIWO !!!!

Generalnie to jak ktoś pojedzie na niemieckie, japońskie, włoskie auta to na forum oburzenie a jak byśmy na poldasa jechali to pewnie było by odwrotnie
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
SLIVKA
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 650
Skąd: STG/Koszalin/Houston
Wysłany: Czw Sie 04, 2011 16:21   

Krzysztof napisał/a:

SLIVKA za to co napisałaś masz u mnie PIWO !!!!


znów zarobiłam plusa i to u samego admina :mrgreen:

ale taka jest smutna prawda o Polakach
_________________
Marzenia są po to by je spełniać...
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14808
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Cze 29, 2014 00:28   

http://www.arrinera.com/pl/technologia.html

Artykuł wstawiony przez SLIVKA, już znikł, na szczęście auto nie znikło, mimo iż nadal nie jest produkowane to coś się dzieje. Jest szansa, że w końcu auto powstanie i będzie dawało radochę komus kto ma odpowiednią ilość $$
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11