autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Samochód na kawe
Autor Wiadomość
Jankes
Mistrz Kierownicy
Papież



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 2622
Skąd: Rywałd
Wysłany: Wto Wrz 27, 2011 22:05   Samochód na kawe

http://moto.wp.pl/kat,106...ml?ticaid=1d19c

Heheh :mrgreen:
_________________


Go Hard or Go Home... tutaj nikt
nie jara się springami Eibacha -40 i
oponą 205/45, tutaj tnie sie
kolektory na części i składa na
nowo żeby urwać jeszcze pół
centa...
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Wrz 27, 2011 23:18   

bardzo lubię nowinki wszelkiego typu, jednak nie chce mi się do końca wierzyć , że to mozliwe, serwisy informacyjne nie są wiarygodnym źródłem informacji , jeżeli natomiast to jest faktycznie mozliwe to pewnie też jest mozliwe że są samochody podobno w Japonii na wodę morską i teraz pytanie kto ma tak wpływowych znajomych że tych technologi nikt nie chce ruszać,
A dlaczego się tym media nie interesują skoro to prawda.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Śro Wrz 28, 2011 09:56   

Krzysztof, ponoć koncerny naftowe wykupują patenty broniąc swoje dupska albo faktycznie są samochody na wodę morską tylko że silniki starczają na dzień jazdy :mrgreen:

Ale jestem pewien że gdy by LPG rósł na drzewach to patent też by nie wszedł do użycia
a jakbym wymyślił samochód na węgiel....yy to już było drewno też oo samochód na piasek
rewelacja pali 3 szufle na 100 km już się pochwaliłem napisali o mnie w lokalnej prasie ale zanim uzbierałem cza$$ na produkcję przyjechał do mnie pan z rafinerii gdańskiej i dał mi 5 mln dolców
sprzedałem i w dupie ceny paliw miałem
Bo wolałem być bogaty niż nigdy nie uzbierać na produkcję mojego innowacyjnego pomysłu
Nie wiem czy wywalczyłbym akcyzy i pozwolenia i jak państwo by miało piach podatkować ??
Pomyśl nie zrobiłbyś tak?
_________________
NIE MA TAKIEGO USERA !!!!!
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Śro Wrz 28, 2011 17:47   

mateuh napisał/a:
Krzysztof, ponoć koncerny naftowe wykupują patenty broniąc swoje dupska albo faktycznie są samochody na wodę morską tylko że silniki starczają na dzień jazdy :mrgreen:

Ale jestem pewien że gdy by LPG rósł na drzewach to patent też by nie wszedł do użycia
a jakbym wymyślił samochód na węgiel....yy to już było drewno też oo samochód na piasek
rewelacja pali 3 szufle na 100 km już się pochwaliłem napisali o mnie w lokalnej prasie ale zanim uzbierałem cza$$ na produkcję przyjechał do mnie pan z rafinerii gdańskiej i dał mi 5 mln dolców
sprzedałem i w dupie ceny paliw miałem
Bo wolałem być bogaty niż nigdy nie uzbierać na produkcję mojego innowacyjnego pomysłu
Nie wiem czy wywalczyłbym akcyzy i pozwolenia i jak państwo by miało piach podatkować ??
Pomyśl nie zrobiłbyś tak?


w Stu procentach zgadzam się z tym co napisał mateuh, aczkolwiek kiedyś w tv widziałem reportaż o gościu który wymyślił jak auto za pomocą pary wodnej może się poruszać, jego autem był mercedes 190, miał go zrobione tak, że na początku jechał jakiś mały kawałek na benzynie, a potem normalnie pyrgał na wodzie.. No i faktycznie to jechało, ale od tamtego czasu już nic nigdy nie usłyszałem o tym gościu i jego projekcie.
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
Karol
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3344
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Wrz 28, 2011 18:54   

OSKA napisał/a:
mateuh napisał/a:
Krzysztof, ponoć koncerny naftowe wykupują patenty broniąc swoje dupska albo faktycznie są samochody na wodę morską tylko że silniki starczają na dzień jazdy :mrgreen:

Ale jestem pewien że gdy by LPG rósł na drzewach to patent też by nie wszedł do użycia
a jakbym wymyślił samochód na węgiel....yy to już było drewno też oo samochód na piasek
rewelacja pali 3 szufle na 100 km już się pochwaliłem napisali o mnie w lokalnej prasie ale zanim uzbierałem cza$$ na produkcję przyjechał do mnie pan z rafinerii gdańskiej i dał mi 5 mln dolców
sprzedałem i w dupie ceny paliw miałem
Bo wolałem być bogaty niż nigdy nie uzbierać na produkcję mojego innowacyjnego pomysłu
Nie wiem czy wywalczyłbym akcyzy i pozwolenia i jak państwo by miało piach podatkować ??
Pomyśl nie zrobiłbyś tak?


w Stu procentach zgadzam się z tym co napisał mateuh, aczkolwiek kiedyś w tv widziałem reportaż o gościu który wymyślił jak auto za pomocą pary wodnej może się poruszać, jego autem był mercedes 190, miał go zrobione tak, że na początku jechał jakiś mały kawałek na benzynie, a potem normalnie pyrgał na wodzie.. No i faktycznie to jechało, ale od tamtego czasu już nic nigdy nie usłyszałem o tym gościu i jego projekcie.


W Teleexpresie było też kilka miesięcy temu o dziadku, który przerobił rownież na wodę Golfa III. Ciekawi mnie tylko, jak długo takie auto pojeździ, bo wiadomo, że z wody będzie kamień no i z czasem rdza wewnątrz silnika.
 
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Śro Wrz 28, 2011 19:05   

Karol napisał/a:
z wody będzie kamień no i z czasem rdza wewnątrz silnika.
''

może kupuje wodę wysoko mineralizowaną :D
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Śro Wrz 28, 2011 20:40   

kolega ma taki bajer do samochodu co podaje parę wodną razem z paliwem i ma zwiększać osiągi i minimalizować spalanie, ale wyjął to bo muliło jego v6

miało to filtry przeciw kamieniom i innym minerałom
_________________
NIE MA TAKIEGO USERA !!!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11