autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Krzysztof
Pon Lis 16, 2015 23:55
Autko do podłubania
Autor Wiadomość
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14808
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Lip 14, 2015 23:12   

za 20 tyś dostaniesz E30 z V8 pod maską a to lata rewelacyjnie. Generalnie to będzie już gotowe zrobione i do jeżdżenia.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Śro Lip 15, 2015 00:19   

Wiem kto ma merca 190 3.0 D z wielkim turbo za 17 tysi na sprzedaż .. dzisiaj tym jeździłem i robi fajne wow :)
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
marasss2
Kierowca Skutera


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 525
Skąd: STAROGARD GD
Wysłany: Śro Lip 15, 2015 00:29   

W e30 vałka jest za przednim wózkiem czy jeszcze nad? jak za to dużo lepsze rozłożenie masy niż przy audi tylko, że to rwd, a jak z 4x4 bo w e30 chyba też były ale na zabawkę by się nadał. Arti cięzka sprawa Ci powiem
_________________
Jest TURBO
Jest QUATTRO
jest ZABAWA
 
 
arti
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 683
Skąd: z okolic
Wysłany: Sob Lip 18, 2015 00:51   

Dziękuję wszystkim za podpowiedzi!
Z mojej strony koniec tematu. Wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem umęczonej b3 quattro , bez wału napędowego , z dwulitrowym wolnossącym , zagazowanym silnikiem ze skrzynią od ośki :razz:
Tak dokładniej konstrukcja auta jest w niemal że idealnym stanie , praktycznie bez rdzy :grin:
 
 
Tomix
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1933
Skąd: Pączewo
Wysłany: Nie Lip 19, 2015 14:22   

Wiedziałem ze zostaniesz przy marce :)
Z tego co wiem tam jest taki fajny przycisk blokujący z tyłu dyfer :P
Czekamy na jakies info dotyczące gratów itp do takiego b3 fajne było 2.2T z S6

Swoją droga ciąglę uważam ze 4x4 w Polsce to jedynie do polatania gdzieś po lasach,śniegu no i torach tylko tego drugiego w Polsce raczej nie znajdziesz za dużo a napewno nie blisko :) No i audi 80 b3 w 4 dzwiach jest po prostu brzydkie :P
 
 
arti
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 683
Skąd: z okolic
Wysłany: Pon Lip 20, 2015 01:24   

Tomix brałem pod uwagę dostępność , ceny i kompatybilność części , później na pewno będą się szybko zużywały i trzeba będzie je wymieniać. Konstrukcja B3 jest banalnie prosta , można w nią ingerować jak tylko się podoba :wink: Wiem że 2.2T jest bardzo dobrą opcją ale zdecydowałem się na możliwie jak największą pojemność i v8 silnik , taki mam sentyment , dużo zniesie , po odprężeniu nie powinien mulić przy niższych obrotach.
Faktycznie , piękność to nie jest , ale nie wygląd dla mnie jest najważniejszy :wink:
Autka nikt nie chciał , teraz dostanie drugie życie inko przeinaczy się w małą bestię :razz:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13